İlaç URGE Projesi “Turkish Pharma Cluster"

Proje İle İlgili Genel Bilgiler

Birliğimiz tarafından T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın 2010/8 Sayılı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi tebliği kapsamında desteklenen ve SÜRDER (Sağlık Ürünleri Derneği) İşbirliği ile yürütülen "Turkish Pharma Cluster" da bitmiş ürün, hammadde ve OTC alanlarında faaliyet gösteren 44 firma katılmaktadır. İhtiyaç analizi kapsamında söz konusu firmalar danışmanlarımızca ziyaret edilmiş ve yapılan görüşmeler sonucu bir yol haritası belirlenmiştir. Dışarıya kapalı olan projenin katılımcıları, eğitim ve yurtdışı pazarlama faaliyetlerine %75 devlet desteği ile katılacaklardır.

İlaç URGE Projesi Katılımcı Firmaları

1 Abn Dıs Tıcaret Pazarlama Koz Teks San A S www.abnglobaltrade.com 
2 Aksuvital Doğal Ürünler Gıda San.Ve Tic.A.Ş. www.aksuvital.com.tr 
3 Aktiffarma Kimya Tîc.Ltd.Şti. www.aktiffarma.com 
4 Ali Raif İlaç Sanayi Anonim Şirketi www.aliraif.com.tr 
5 Alpaya Doğal ve Kozmetik Ürünleri San ve Tic AŞ www.alpaya.com.tr 
6 Anti Naturel Besin Ve Bitkisel Destek Ürünler San. He.A.Ş. www.anti.com.tr 
7 Avicenna Farma Dış Ticaret Ve Pazarlama A.Ş. www.avicennafarma.com 
8 Bıem İlaç Sanayı Ve A.Ş. www.biemilac.com.tr 
9 Bikar İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti www.bikarilac.com.tr 
10 Centurıon Pharma İlaç San. Ve Tıc. Ltd. Ştı. www.centurion.com.tr 
11 Çam Ecza Deposu Sağ. Ve Eğıtım Hızmetlerı Naklıye İnş.San.Tıc.A.Ş www.camecza.com 
12 Dekim Ecza Ve Kim. Mad. Tic. San. A.Ş. www.dekim.com.tr 
13 Drog Ecza Tıbbi Malz. Tic. Ve San. Ltd. Şti www.drogecza.com 
14 Eczacıbaşı Monrol Nükleer Ürünler Tıc. Ve San A.Ş. www.monrol.com 
15 Ekin Kimya Tic. A.Ş www.ekinkimya.com 
16 Ekinoks Medikal Dış Tic. Ltd. Şti www.ekinoks-medikal.com 
17 Galenka İlaç Sanayı Ve Tıcaret Lımıted Şırketı www.galenka.com.tr 
18 Gen İlaç Ve Sağlık Ürünleri A.Ş. www.genilac.com.tr 
19 Gm-Bay Sağlık Ürünleri İthalat İhracat Ve Ticaret Limited Şirketi www.gmbay.com.tr 
20 Haks Hamzaoğlu Kimya San Ve Tic.Aş. www.haks.com.tr 
21 Haver Ecza Deposu Anonım Şırketı www.haverecza.com 
22 Helvacızade Gıda İlaç Kimya San. Ve Tic. A. Ş. www.zade.com.tr 
www.zadevital.com
23 İlko İlaç Sanayi Ve Ticaret A.Ş www.ilko.com.tr 
24 Keymen İlaç Sanayi Ve Ticaret A.Ş. www.keymen.com.tr 
25 Kuzey Pharma Dıs Tıc. Ltd. Stı. www.kuzeypharma.com 
26 Mamsel İlaç San. Ve Tic. A.Ş. www.mamsel.com.tr
27 Mdc İlaç Ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. www.mdcpharma.com.tr
28 Mealis Ortadoğu Yaşam Bilimleri A.Ş. www.mealisturkey.com 
29 Merkez Laboratuvarı İlaç San. Ve Tic. A.Ş. www.merkezilac.com 
30 Mersın Ilaç Ecza Deposu Ltd Stı www.mersinecza.com.tr 
31 Navita İlaç Ve Sağlık Ürünleri San. Tic. A. Ş. www.navita.com.tr 
32 Nuvita İlaç Ve Kimya San. Tic. A. Ş. www.nuvita.com.tr 
33 Onko Ilac San. Tıc. A.S. www.onkokocsel.com 
34 Orıtech Sağlık Ürünlerı Ve Bılışım Sanayı Tıcaret Ltd.Ştı www.oritech.com.tr 
35 Oro İlaçları San. Ve Tic. A.Ş. www.oroilaclari.com 
36 Pharmactıve İlaç Sanayı Ve Tıcaret A.Ş. www.pharmactive.com.tr 
37 Pharmargus İlaç Araştırması Ve Üretim  www.pharmargus.com 
38 Pharmavısıon San.Ve Tıc.A.Ş. www.pharmavision.com.tr 
39 Platin Kimya Müm. Dış. Tic. Ltd. Şti. www.platinagro.com 
40 Recordatı Ilaç Sanayi Ve Ticaret A.Ş. www.recordati.com.tr 
41 Santa Farma İlaç Sanayıı A.Ş. www.santafarma.com 
42 Sifar İlaçları Tic. Ve San. A.Ş. www.sifar.com.tr 
43 Talya Bitkisel Ürünler Tic.San.Ltd.Şti. www.talyabitkisel.com 
44 Vefa İlaç Sanayi Vetic. Ld. Şti. www.vefailac.com.tr 
BİZİ TAKİP EDİN